Назад к списку

Автовыкуп быстрая продажа 

Автовикуп + з vikupauto.club як швидко продати ваше автоАвтовикуп + з vikupauto.club і чи потрібен він взагалі? Всім відомо, що на ринку Автовикуп в Києві існує маса варіантів продати машину. Але далеко не все розбираються в них глибоко розбираються. Розглянемо основні варіанти докладніше: 

Варіант 1 (Авторинок). Можна приїхати на масову майданчик для купівлі та продажу транспортних засобів, при цьому бажано привести зовнішній вигляд Вашого залізного коня в порядок; заїхати на мийку, зробити хімчистку салону, та й в інженерному плані бажано привести його в бездоганний вигляд, в общем-то, зробити все, щоб у покупців не виникало зайвих запитань. При цьому необхідно знайти час, іноді і цілий день, заплатити гроші за місце на ринку і нахлдятся, кому як більше подобається, в очікуванні покупця. В цьому випадку чітко потрібно розуміти, що крім перекупок мало хто буде пропонувати купити автомобіль за тією ціною, що Ви для нього визначте, а якщо ж Вам пощастить і Вашим автомобілем зацікавиться реальний покупець, то швидше за все він захоче перевірити його на СТО, їзду на трасі, дуже старанно поторгуватися, порадитися з дружиною, тещею і ще з багатьма, переспати з цією мислю і якщо все буде так як він захоче, тільки тоді зможете отримати довгоочікувані гроші за автомобіль після довгого оформлення в МРЕО і Нотаріуса. 

Варіант 2 (Дошки оголошень). Знову-ж, для того, щоб успішно реалізувати авто необхідно привести Вашу машину в фотогенічний вид, в цьому допоможе мийка, зробити якісні фотки з потрібного ракурсу, розмістити їх в інтернеті на спеціалізованих дошках оголошень. При цьому потрібно буде промоніторити і вивчити інтернет-ринок на адекватну ціну для Вашої марки / моделі автомобіля, довго і нудно заповнювати форми по його опису. Ну і в кінцевому підсумку доведеться чекати заповітного дзвінка бажає купити машину і розлучитися з грошима купуючи, як Ви самі розумієте з точки зору покупця кота в мішку, тобто б / у автомобіль. Природно, при цьому бажано, знову-таки враховувати, що навіть якщо Вам зателефонують, потрібно буде знайти час для оглядин, а далі, СТО, торги, консультації покупця з дружинами / чоловіками, тещами / зятями і в разі вимученого позитивного результату Ви поїдете оформлятися . Так, при продажу машини на вторинному ринку варто побоюватися шахраїв, яких в наш час існує не мало, з досвіду можна багато розповісти на цю тему, але про це вже в розділі статті. 

Варіант 3 (Обмін на нову). Існує можливість продажу так званим способом Трейд-Ін, тобто ви віддаєте машину автодилеру, як правило великому салону і він Вам пропонує натомість нове авто. Цей варіант привабливий, але тут потрібно усвідомлювати, що ціна Вашої машини буде гроші, а новий авто з урахуванням всіх податків і паперової тяганини обійдеться Вам дорого - так, як ніби у Вас і не було до цього авто. Тут варто також розуміти, що гроші на руки Ви врятли отримаєте, хіба що в разі якщо будете міняти Bently continental на Ладу Калину 

 Варіант 4 (Автовикуп в Києві за допомогою спеціалізованої компанії)! Тільки починає набувати популярності в Україні. Підходить всім, хто в принципі зацікавлений швидко і надійно продати авто, тут час і гроші залишаються пріоритетними факторами, основний ризик - це потрапити не на тих. В цьому випадку дуже важливо опинитися у професіоналів - людей які не тільки хочуть на цьому заробити, але і допомогти! Автовикуп vikupauto.club зацікавлений надавати максимально якісні та ефективні послуги для того, щоб клієнт повертався, що і відбувається протягом всього досвіду роботи, який становить уже не малий період часу.